کاتالوگ آنلاین درب داخلی

انتخاب بر اساس نوع روکش

یکی از عوامل مهم در انتخاب درب داخلی نوع پوشش آن است، روکش چوب طبیعی، پی وی سی و رنگ پلی اورتان از رایج ترین انواع درب داخلی هستند.

سری اکونومی

به دنبال دربی هستید که هم زیبایی و دوام داشته باشد و هم به لحاظ اقتصادی به صرفه باشد؟ درب اکونومی و اقتصادی ما با استفاده از بهترین متریال، پاسخگوی نیازهای شماست.

این درب‌ها از MDF هشت میلی‌متری ساخته شده‌اند که استحکام و مقاومت بالایی دارند و در عین حال، وزن کمتری  دارند. روکش آن‌ها از مرغوب‌ترین PVC دو دهم میل تهیه شده، که ضمن دوام خوب، زیبایی خیره‌کننده‌ای به درب می‌بخشد.

افتتاح سالن رنگ پلی اورتان جدید با تجهیزات به روز و پیشرفته
عوامل تاثیر گزار روی قیمت درب
روکش و طرح درب های ضد سرقت اکسون

درب‌های داخلی اکسون در دو نوع برجسته و ابزاردار (CNC) تولید می‌شوند. همچنین، این درب‌ها با سه نوع روکش چوب، PVC (مات، سوپر مات و براق) و رنگ پلی اورتان قابل سفارش هستند.

بررسی فنی درب های داخلی اکسون

یکی از مهمترین ویژگی های درب های روکش PVC داخلی اکسون استفاده از تکنولوژی روکش یک تکه در قسمت حاشیه های درب ها می باشد این ویژگی به شدت در ضد آب بودن و عمر درب ها تاثیر گذار می باشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد درب های داخلی اکسون توان ست کردن و هماهنگی طرح این درب ها با درب های ضد سرقت، درب های کابینت و درب های کمدی و سرویس ها می باشد. 

تنها متریالی که در درب های داخلی اکسون استفاده می گردد MDF باکیفیت بوده و کلیه درب ها از جمله درب های داخلی از ام دی اف با کیفیت ساخته می شوند. به دلیل قیمت ارزان درب های HDF بعضی درب ها با این متریال ساخته می شوند در صورتی که درب های اچ دی اف بسیار بی کیفیت و دارای عمر پایین می باشند.

پذیرش نمایندگی از سراسر ایران

شرکت اکسون با هدف ارائه خدمات نزدیک در تهران بزرگ و سراسر ایران شرایط و تسهیلاتی را جهت اهدای نمایندگی و عاملیت فروش انواع درب در نظر گرفته است.

شرایط  ویژه همراه با تسهیلات متنوع و بی‌نظیر جهت گسترش بازار درب های اکسون برای متقاضیان نمایندگی در نظر گرفته شده است.

“تسهیلاتی متنوع و بینظیر”

فروش درب های باکیفیت
100%
ارتباط موثر با نمایندگان و عاملین فروش
100%
سود دهی عالی
100%
قیمت های رقابتی نسبت به کیفیت محصولات
100%

توضیحات بیشتر در مورد

درب داخلی

انواع درب داخلی؟

درب های داخلی در چهار دسته بندی گنجانده می شوند.

  • دربهای اتاقی
  • درب های سرویس 
  • درب های حمام

این درب ها بنا به کاربردشان و بنا به محیط های متفاوتی که در آن مستقر هستند نوع و روکششان متفاوت می باشد درب های اتاقی به دلیل در معرض رطوبت نبودن می توانند هر نوع روکشی داشته باشند و محدودیتی برای انتخاب روکش آنها وجود ندارد، در مقابل درب های سرویس و حمام می بایست از روکش های مخصوص مانند پی وی سی و رنگ پلی اورتان استفاده شوند، راه های مختلفی جهت ضد آب نمودن درب های داخلی موجود می باشد که یک از موثرترین آنها استفاده از روکش های یک تکه PVC می باشد، این تکنولوژی برای اولین بار در کشور توسط شرکت اکسون قابل تولید و انجام می باشد، این روکش به خوبی از درز و نفوذ هر نوع رطوبت به داخل درب جلوگیری می نماید این تکنولوژی روکش می تواند استحکام و ضد آب بودن درب ها را تا 2 برابر درب های دیگر افزایش دهد و باعث استقامت و عمر بیشتر درب ها می گردد.

طراحی موزون و هماهنگ دکوراسیون

همانطور که پیشتر نیز گفته شد دکوراسیون خانه با سفارش تمامی درب های استفاده شده در دکوراسیون من جمله درب های داخلی از در شرکت اکسون می توانند یکسان و همگون با یکدیگر طراحی شده و طرح های همه درب ها و غرنیزها با یکدیگر ست و هماهنگ گردند.

رضایت نهایی سفارش دهندگان در شرکت اکسون مهمترین اصل بوده و ما تمام تلاش خود را در معطوف به رسیدن به این رضایت نموده ایم، و با وجود دشواری‌های تولید محصولات متنوع که اکثر کارخانجات حاضر به تن دادن به این مشکلات نیستند ما در اکسون تنها جهت رضایت مشتریان با جان و دل به این مشکلات تن داده ایم و تنوع محصولات را به تمامی درب های مورد استفاده از ورودی تا داخلی و کابینت و کمدی ارتقا داده ایم.

قیمت درب داخلی

قطعا مهمترین دغدغه سازندگان، نصابان و عاملین فروش درب با مشتریانشان هزینه و قیمت تمام شده محصولات است می باشد، ما در اکسون این دغدغه را بصورت جدی درک نموده و سعی کرده ایم محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب و در کل حاشیه سود پایین داشته باشیم و هزینه ها را با سفارش بالا و فروش بیشتر جبران نماییم این سیاست گذاری به طرفین قراداد این امکان را می دهد که قرارداد هایی مبتنی بر برد هر دو طرف منعقد نمایند، درب داخلی در هزینه های ساخت تاثیر گذار هستند و ما سعی نموده ایم شرایطی را فراهم آوردیم تا سازنده و خریدار نهایی واحد از قیمت، طرح ها و کیفیت محصولات راضی و خرسند باشند.

ابعاد درب های داخلی

استاندارد و روتین درب های داخلی بنا به نوع آنها و سلیقه متفاوت می باشد

ابعاد روتین و استاندارد درب اتاقها معمولا   210 85   |   210 80     210 75 می‌باشد.

ابعاد درب سرویس و حمام کمی کوچکتر از درب های داخلی دیگر می باشد ابعاد روتین و استاندارد درب سرویس و حمام معمولا   210 75   |   210 70    210 65 می باشد.

اما در نهایت باز هم باید تاکید کنیم که ابعاد روتین و استانداردی برای درب های اکسون موجود نبوده و سفارش دهندگان می توانند بدون صرف هزینه‌ی بیشتر ابعاد مناسب پروژه خود را سفارش دهند.

زمان تحویل درب داخلی

زمان تحویل درب های داخلی وابسطه به روکش انتخابی آن متغییر می باشد. درب های PVC یک تکه و درب های ضد آب طبیعتا به زمان بیشتری جهت آماده شدن و ارسال به پروژه ها دارند.

زمن آماده سازی درب های داخلی در گروه کارخانجات اکسون بصورت کلی 18 تا 22 روز می باشد که این زمان در صورت وجود طرح های اختصاصی و درب های ضد آب کمی بیشتر خواهد بود.

متقاضیانی که در فورس ماژور زمانی می باشند می توانند با کارشناسان فروش تماس گرفته و از شرایط آماده سازی درب ها به صورت فورس ماژور آگاهی پیدا نمایند.

درب های داخلی اکسون